Oluline info

KUST OMA TERVISEMURELE ABI SAAB?

KLIKI SIIA
KLIKI SIIA

Psühholoogi ja füsioterapeudi vastuvõtud toimuvad Järveotsa Perearstikeskuse filiaalis, aadressil Päevalille 2. Sisenemine toimub maja Ehitajate tee poolsest küljest. Uks on suletud, patsientidele tullakse vastu ja uks avatakse määratud ajal. Palume tulla kohale täpselt enda ajaks või kuni 5 minutit enne vastuvõtu aega, siis on õues ootamist vähem. Välisjalatsid tuleb jätta ootesaali ukse juurde ja välisriided kappi. Soovitame kaasa võtta oma sokid või põrandasõbralikud ja õhukesed võimlemissussid.

Vastuvõtu aega saab tühistada/muuta hiljemalt sellele eelnenud tööpäeval helistades +372 6747 240 (Õismäe keskus) või +372 6741 555 (Sõle keskus) või teavitades kirjalikult e-perearstikeskuse kaudu. Hilisema tühistamise ja muutmise korral ärajäänud vastuvõttu ei asendata ja patsient kaotab ühe saatekirjal määratud vastuvõtu. Kui esineb 2 etteteatamata mitteilmumist, siis kaob õigus teraapiale. Füsioteraapiale tulles on soovitav kanda riideid, mis ei takista liikumist. Riideid saab kohapeal vahetada.

Pereõe vastuvõtule saate aja broneerida digilugu.ee (vali Teenus: pereõe vastuvõtt – Teenuse osutaja: Järveotsa PAK).

Mootorsõidukijuhi tervisetõendi saamiseks peab olema digiloos täidetud tervisedeklaratsioon ja kinnitatud PIN2-ga, enne vastuvõttu 3 tundi mitte süüa-juua.

Dr Helen Alter, dr Evelin Raie ja dr Gerli Halling-Kumari võtavad alates 01. augustist 2022 patsiente vastu Sõle 63 asuvas tervisekeskuses, tel.nr 6741 555. Nende nimistute patsiente Õismäe tee 179 asuvas keskuses enam vastu ei võeta.

Terviseameti otsusega on alates 01. juulist 2022 määratud endise dr Lea Laaniste nimistu patsientide uueks perearstiks dr Liis Aunin, kelle vastuvõtud toimuvad Ülemiste Tervisemajas aadressil Valukoja 7, tel 610 0580, info@pealinnaperearst.ee.  Alates 01.juulist dr Aunini patsiente Järveotsa Perearstikeskuses ei teenindata.

Sisenen e-Perearstikeskusesse

Teie terviseandmete turvalisemaks käitlemiseks on alates 01. aprillist 2022 suletud e-postkast info@tohter.ee.

Teated palume saata www.eperearstikeskus.ee, kuhu sisenedes tuvastatakse Teie isik SMART-ID, Mobiil-ID või ID-kaardiga. Lapse tervise küsimustes siseneda enda nimega ja kirjutada tekstis lapse nimi ja isikukood. e-perearstikeskust saavad kasutada ainult Järveotsa Perearstikeskuse patsiendid. Isikutele, kes ei pöördu enda nimel, on avatud alates 01.04.2022 eraldi e-postkast. Täpsem info “Meie töökorraldus” all.

Sisenen e-Perearstikeskusesse